Saturday, 27 Απρίλιος 2024

Αναστολή λειτουργίας Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (ΚΔΑΠ) Παλαιομάνινας.

koinofelis epixirisi dimoy xiromeroy

Αστακός, 20/12/2023
Αρ. Πρωτ.: 64
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ
ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ
ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ, Ν.Π.Ι.Δ.
Πληρ.: ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Ταχ. Δνση: Αστακός Αιτ/νιας
Τηλ. & Fax: 2646041482
e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Αναστολή λειτουργίας Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών (ΚΔΑΠ) Παλαιομάνινας Δήμου Ξηρομέρου την Τετάρτη 20.12.2023 λόγω ασθένειας του εκπαιδευτικού προσωπικού

ΑΠΟΦΑΣΗ
64/2023

Ο Πρόεδρος
Έχοντας υπόψη:
1. Τις διατάξεις του άρθρου 94 του ν. 3852/2010 (87 Α΄ Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης –Πρόγραμμα Καλλικράτης).
2. Το γεγονός ότι στο ΚΔΑΠ Παλαιομάνινας όλο το εκπαιδευτικό προσωπικό βρίσκεται σε άδεια ασθένειας
3. Τη μη δυνατότητα κάλυψης του ΚΔΑΠ με προσωπικό από άλλη δομή

Α π ο φ α σ ί ζ ε ι

Την Αναστολή λειτουργίας του ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ (ΚΔΑΠ) Παλαιομάνινας του Δήμου Ξηρομέρου για την Τετάρτη 20/12/2023, λόγω ασθένειας του εκπαιδευτικού προσωπικού.

Ο Πρόεδρος της Κ.Ε.ΔΗ.Ξ

ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ