Wednesday, 18 Σεπτέμβριος 2019

Τοπικά Συμβούλια

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
1. ΓΡΙΤΣΙΠΗ ΑΡΕΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΡΑΚΑ-ΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΓΕΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΟΝΤΟΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7. ΒΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΛΙΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΛΙΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΡΟΥΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΡΝΑΚΑ
1. ΠΡΑΜΑΓΚΙΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
1. ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΚΟΤΡΟΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΡΙΘΥΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
4. ΠΛΙΑΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΧΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
1. ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΖΩΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΓΙΑΝΝΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
3. ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΛΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΛΥΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
1. ΛΙΓΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΗΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΡΗΓΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑ
1. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΘΕΟΦΙΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΛΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ
1. ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΤΙΚΑ
1. ΦΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΧΑΙΔΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΤΖΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
1. ΖΩΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΠΠΑΔΑΤΟΥ
1. ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
1. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΛΑΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΕΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΒΟΥΝΙΟΥ
1. ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΚΑΡΑΤΖΕΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΣΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
4. ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
5. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
1. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
2. ΒΡΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
4. ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΜΠΕΛΩΝ
ΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΥΖΙΑΝΩΝ
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΒΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ
ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
 
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ
ΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 32 επισκέπτες και κανένα μέλος

Δήμος Ξηρομέρου Copyright © 2019 - Κατασκευή Ιστοσελίδων Refer Web Agency