Νεφοσκεπής

Wednesday, 23 Ιανουάριος 2019

Πρόσκληση Τακτικής Συνεδρίασης της Εκτελεστικής Επιτροπής

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                           Αστακός, 13/12/2017
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ                                                                                                 Αριθ. Πρωτ.: 9300
ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΠΡΟΣ: Τα Μέλη της Εκτελεστικής
Επιτροπής Δήμου
(Ως Πίνακα Αποδεκτών)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

Παρακαλούμε όπως προσέλθετε στις δεκαεφτά (17η) του μηνός Δεκεμβρίου του έτους 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11.00 σε Τακτική Συνεδρίαση της Εκτελεστικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα της έδρας του Δήμου μας, για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα κάτωθι θέματα ημερησίας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 62 του Ν. 3852/2010:

1. Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο περί Κατάρτισης του Τεχνικού Προγράμματος Δήμου Ξηρομέρου Έτους 2019.
2. Εισήγηση προς την Οικονομική Επιτροπή για το σχέδιο Προϋπολογισμού και του Ετήσιου Προγράμματος Δράσης Δήμου Ξηρομέρου Έτους 2019.

Ο Πρόεδρος της Ε. Ε.

Ερωτόκριτος Γαλούνης