Λίγο Νεφελώδης

Monday, 19 Νοέμβριος 2018

Δημοσιοποίηση στοιχείων σύμβασης για το έργο "ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΔΟΠΟΙΪΑ ΑΠΟ Τ.Κ. ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΕΩΣ ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ"

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                              Αστακός, 31 – 08 -2018

ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ                                                                                    Αρ. Πρωτ.: 6222

ΘΕΜΑ: Δημοσιοποίηση στοιχείων σύμβασης πριν την διενέργεια ηλεκτρονικής κλήρωσης για τη συγκρότηση επιτροπής διαγωνισμού.

Ο Δήμος Ξηρομέρου προτίθεται να προβεί στην διενέργεια ηλεκτρονικής κλήρωσης από το Μη.Μ.Ε.Δ. για τη συγκρότηση επιτροπής διαγωνισμού στα πλαίσια της διακήρυξης δημόσιου ανοικτού διαγωνισμού μέσω ΕΣΗΔΗΣ, για την επιλογή αναδόχου κατασκευής του έργου με τα παρακάτω στοιχεία:

ΤΙΤΛΟΣ:ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΔΟΠΟΙΪΑ ΑΠΟ Τ.Κ. ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΕΩΣ ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΤΟΠΟΣ ΕΚΤΈΛΕΣΗΣ: Τ.Κ. ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ