Friday, 24 Νοέμβριος 2017

Σχέδιο Κανονισμού Λειτουργίας Αθλητικών Εγκαταστάσεων Δήμου Ξηρομέρου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                            Αστακός, 13.11.2017
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ                                                                                                  Αριθ. Πρωτ.: 12638
Ταχ. Δ/νση: Αστακός Αιτ/νίας
T.K. 300.06
ΤΗΛ: 2646360500
ΦΑΞ: 2646042531
Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Κανονισμός λειτουργίας αθλητικών εγκαταστάσεων Δήμου Ξηρομέρου.

Ο Δήμος Ξηρομέρου συνέταξε το «Σχέδιο Κανονισμού Λειτουργίας Αθλητικών Εγκαταστάσεων» του Δήμου μας.
O κανονισμός θα βρίσκεται αναρτημένος στην ιστοσελίδα του Δήμου Ξηρομέρου www.dimosxiromerou.gr από 13/11/2017 και μέχρι 30/11/2017.
Καλούνται όσοι δημότες – πολίτες θέλουν να καταθέσουν τις προτάσεις τους επί της εισήγησης να τις στείλουν με email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή εγγράφως στο πρωτόκολλο του Δήμου μέχρι τις 30/11/2017.

Ο Αντιδήμαρχος

Τσάρκος Βασίλειος