Tuesday, 21 Νοέμβριος 2017

Συγχαρητήριο Μήνυμα του Δημάρχου Ξηρομέρου κ. Γαλούνη Ερωτόκριτου για τους επιτυχόντες των πανελλαδικών εξετάσεων 2017

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                           Αστακός, 25-8-2017

ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ

Θέλω να απευθύνω τα πιο θερμά συγχαρητήρια, σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που πέτυχαν, μέσω της διαδικασίας των Πανελλαδικών εξετάσεων, την είσοδό τους στα Ανώτερα και Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας.

Οι κόποι, οι προσπάθειες και οι προσωπικές θυσίες των τελευταίων χρόνων δικαιώθηκαν με τον καλύτερο τρόπο.

Εύχομαι καλή πρόοδο στις σπουδές τους και καλή φοιτητική ζωή.

Στους μαθητές που δεν κατάφεραν να επιτύχουν τους στόχους που είχαν θέσει, εύχομαι καλή δύναμη για μια νέα προσπάθεια, που θα τους οδηγήσει στην επιτυχία.

Ο Δήμαρχος Ξηρομέρου

Γαλούνης Ερωτόκριτος